FIAT’TAN FAIZSIZ TICARI ARAÇ KAMPANYASI DEVAM EDIYOR!

Fiat Ticari Araç Kampanyası

Fiat ticari araç modellerine özel yararlanabileceğiniz sıfır araba kampanyası devam ediyor. Son derece kolay ödeme seçenekleriyle ve rahat ödemelerle yararlanabileceğiniz Fiat ticari araç kampanyasıyla siz de Fiat Fiorino veya Fiat Doblo sahibi olabilirsiniz.

 

Faizsiz bir şekilde yeni bir ticari araç almak isteyenlere özel hazırlanan 36.000 TL kredi kampanyası kolay ödeme seçenekleriyle yararlanabileceğiniz fırsatlar sunuyor.

 

Kampanya çerçevesinde 36.000 TL kredi desteği Koç Finans tarafından sunulmakta olup 20 ay vade ve % 0 faiz fırsatıyla siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

2018 model Fiat Doblo ve 2018 model Fiat Fiorino modellerine özel hazırlanan kredi kampanyası çerçevesinde Türkiye’de en çok tercih edilen bu iki ticari araç modeline faiz ödemeden kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Fiat ticari araç modellerine özel hazırlanan kampanya son derece kullanışlı fırsatlar sunmakla birlikte isteyen müşterilere takas desteğiyle de önemli seçenekler sunulmaya devam ediyor.

 

Günümüzde hızla büyüyen otomotiv sektöründe ticari yaşamınıza farklılıklar getirecek teknolojileri üreten Fiat, Koç Finans taşıt kredisiyle birlikte fırsat kampanyalarına ağırlık vermeye devam ediyor.

 

Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modellerine özel sunulan kredi kampanyalarıyla sunulan fırsatlar son derece önemli bir kolaylık sunmakla birlikte kullanışlı bir Panelvan arayanlara da son derece kullanışlı taşıtlar sunmaya devam ediyor.

 

Aylık 1.800 TL ödemeli Fiat ticari araç kampanyası çerçevesinde 20 ay vade seçeneği sunulmakla birlikte tam 36.000 TL kredi kampanyası sunulmaktadır. Yenilikçi anlayışlarıyla dikkat çeken bu modellere sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan fırsatlardan yararlanarak siz de bu modellere sıfır araba kampanyası çerçevesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Kampanyayla ilgili detaylar için Fiat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: