FİAT, YENİ FİAT EGEA MODELİ İÇİN ÖTV BİZDEN KAMPANYASI BAŞLATTI

 

Tasarımı ile ilk bakışta kendine hayran bıraktıran 2017 Fiat Egea sıfır araç alımlarında ÖTV farkını Fiat karşılıyor.

100 km’de ortalama 3,9 litre yakıt tüketim değeri ile ekonomik olarak ciddi rol oynayan 2017 Egea artık yeni nesil donanım özelliklerini de bir arada barındırıyor.

Hız sabitleyici, elektronik denge programı, panik atak fren sistemi, yokuş kalkış desteği, yan hava yastıkları gibi donanım özellikleri ile Fiat ailesinin en donanımlı modelleri arası yer alıyor.

2017 model Fiat Egea 1.3 ve 1.6 litrelik multijet 2 motor seçenekleri ile yakıt tüketim değerlerini minimuma indirmiş durumda. Ayrıca uzatılmış bakım aralıkları ile ekonomik olarak katkı sağlıyor.

Yeni Fiat Egea sahibi olmak artık çok kolay! Size özel kredi imkanları ve 3.000 TL’ye varan nakit alım indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Uygun ödeme seçenekler ve 20.000 TL kredi için 20 ay yüzde sıfır faiz seçeneklerinde yaralanmak istermisiniz. Ayrıca Yeni Egea sahibi olmak isteyenler için ÖTV zammını fiat karşılıyor.

Yeni Fiat Egea sahibi olmak için bir çok neden Fiat bayilerinde sizleri bekliyor. 2017 Fiat kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kampanya koşullarından yararlanmak istiyorsanız Fiat yetkili satıcılarına uğramanız yeterli.

2017 Model Fiat Egea ücretsiz test sürüşleri için randevu alabilirsiniz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: