% 0 FAIZLI 20 AY VADELI SIFIR FIAT DOBLO KAMPANYASI

Araç kampanyalarına hız veren Fiat, uygun faizli sıfır araç kampanyasını değiştirerek faizsiz araç kampanyası başlattı. Son derece konforlu ve Türkiye piyasasında önemli bir yer edinen yen, Fiat Doblo modellerine özel hazırladığı satış formasyonuyla dikkat çeken Fiat, yaza damgasını vuracak bir kampanya başlattı.

 

Sıfır araç modellerine özel hazırlanan Koç finans destekli faizsiz kampanyanın koşullarını inceleyecek olursak bu araca ulaşmak son derece kolay gibi görünüyor. Kampanya koşullarına baktığımızda sunulan 30.000 TL faizsiz kredi desteğinin bu alanda önemli bir kampanya olduğunu da bize gösteriyor.

 

Fiat Doblo özellikleri bakımından Türkiye hafif ticari araç kategorisinde en çok tercih edilen modellerinin başında gelmektedir. Geçen yılın en çok satılan ticari araçlarından biri olan yeni Fiat Doblo, fiyat aralığı ve sunduğu faizsiz kredili araç kampanyaları sayesinde bu formasyonunu korumaya devam ediyor.

 

30.000 TL olarak belirlenen kampanya çerçevesinde sunulan kredi miktarı için % 0 faiz seçeneği sunulmakta olup 20 ay vade seçeneğiyle siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aylık 1.500 TL ödemeli Fiat Doblo kampanyası geçerliliğini her zaman devam ettiren modelleriyle satıştaki yerini almaya devam ediyor.

 

Kampanya koşullarından yararlanmak ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görme fırsatını yakalamak ve sıfır faizli sıfır kilometre Fiat Doblo kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken en yakın Fiat yetkili satış noktalarına uğramaktır.

 

% 0 faizli, 30.000 TL kredi destekli, 20 ay vadeli, aylık 1.500 TL ödemeli Fiat Doblo kampanyasından yararlanmak isteyen bireysel müşterilerin kredi notlarının iyi olması gerekmektedir. Siz de kredi notunuzu ve araçla ilgili detayları öğrenmek için Fiat bayilerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: